Ósmoklasiści jednak czasem płaczą…

Ósmoklasiści jednak czasem płaczą…

Dopadła nas jesień, a to dobra pora roku, by napisać o rozstaniu. Rozstaniu z naszym Absolwentami. Pożegnali się z Katedralną 23 czerwca br. na wesoło i czasami nostalgicznie, dziękując za 8 lat nauki, śpiewania, razem wędrowania. 

29 czerwca wybrali się jeszcze – prawie w komplecie, pod czujnym okiem szkolnych opiekunów – do Warszawy, do Teatru Buffo na spektakl METRO.

Lena Mackiewicz tak podsumowała tę wyprawę:

Wyjazd do Warszawy był dla mnie jedną z najwspanialszych przygód w tym roku – od podróży pociągiem (która trwała 4 godziny, a zleciała jak 2), przez krótki spacer po centrum Warszawy, aż do wyczekiwanego teatru „Buffo”. Podczas przedstawienia przez cały czas miałam dreszcze i dosłownie wszystko robiło na mnie wielkie wrażenie – niesamowity śpiew, taniec, gra aktorska i iluzje świetlne. Ta wycieczka była dla mnie wymarzonym zakończeniem roku, bo mogłam spędzić jeszcze jeden dzień z przyjaciółmi, a potem pożegnać się z nimi (ale oczywiście nie na zawsze) 🙂


Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Your comment:

Your name: