Oratorium

Oratorium

Oratorium na Boże Narodzenie Huberta Kowalskiego, w którym wzięły udział dziewczynki z chóru KOSY oraz PARADISO odbywało się 5 i 6 stycznia 2020 roku. Były to koncerty charytatywne, których celem było wsparcie Wielkopolskiego Hospicjum Perinatalnego „Razem” oraz Fundacji Kawalerów Maltańskich. To było ogromne przedsięwzięcie muzyczne, na których czele stała Wielkopolska Izba Lekarska. Kilka chórów przygotowała do tego święta muzyki p. Karolina Piotrowska-Sobczak. Wzięcie udziału w tej pięknej inicjatywie było dla słuchaczy niezwykłą przygodą i zaszczytem.

            „Boże Narodzenie to ani czas, ani sezon, ale stan umysłu. Pielęgnowanie pokoju i dobrej woli, bycie pełnym miłosierdzia, to jest istota Bożego Narodzenia” – słowa Calvina Coolidga niech staną się podsumowaniem tych wydarzeń, a także zachętą dla nas – na każdy czas – do czynienia dobra.