Mikołajkowy Salon Muzyczny

Mikołajkowy Salon Muzyczny

NIECH CZAS PRZYCUPNIE TU NA MOMENT...

Mikołajkowy Salon Muzyczny – pod tym właśnie szyldem – odbył się w auli KOSM 6 grudnia 2019 roku. Słuchacze nie zawiedli. Aula pękała w szwach:)! Jaka to radość dla organizatorów! W przyszłym roku trzeba tej frekwencji zdecydowanie wyjść naprzeciw. Obiecał to zresztą Ksiądz Dyrektor – Szymon Daszkiewicz. 

Czuliśmy energię i pozytywne wibracje płynące do nas ze strony Publiczności. Z wielką radością dzieliliśmy się wszystkim, co przygotowywaliśmy przez ostatnie kilka tygodni – choć tak naprawdę koncepcja koncertu rodzi się już w wakacje; potem konsekwentnie dopinamy szczegóły i szlifujemy muzyczną formę:)

Oprócz hasła nakłaniającego do zwolnienia codziennego życiowego biegu, próbowaliśmy zachęcić Wszystkich i siebie samych – przemycając słowa piosenki TAK MA BYĆ zespołu Zakopower – do nieulękłej postawy pozwalającej stawić czoła egzystencjalnym trudnościom: 

I, nieważne czym, 
zaskoczy nas los
i tak płyńmy pod prąd.
Nawet kiedy sztorm,
nawet kiedy mgła.
Choć nas porwie wir,
rzuci blisko dna –
to tak ma być,
to jest w tym plan.

Wszystkim, bez których ten koncert nie miałby prawa bytu, ogromne DZIĘKUJĘ!! Jest Ich tak Wielu… Z nadzieją w sercu kreślimy słowa: DO 4 GRUDNIA 2020 ROKU;)