KOSMiczny Bal karnawałowy 2020

KOSMiczny Bal karnawałowy 2020

22 lutego 2020 roku, w ostatnią sobotę karnawału, do Hotelu Mercure w Poznaniu, o godzinie 19.00, przybyli na KOSMiczny Bal zamaskowani, tajemniczy bardzo, Przybysze z daleka. Nikt ich na szczęście nie ścigał, czekała na nich nastrojowa sala, znakomita muzyka i charyzmatyczny wodzirej Bartosz Cibor DJ.
I rozpoczął się wieczór w iście weneckim stylu. Tę niezapomnianą imprezę zorganizowała szkolna Rada Rodziców na czele z Przewodniczącą – p. Magdaleną Chojnicką.
Organizatorom dziękujemy ogromnie za wysiłek i zaangażowanie, a Wszystkim biorącym udział w poznańskim wydaniu Karnawału w Wenecji za stworzenie wyjątkowej atmosfery, za radość, uśmiech i dobre nastroje…
Jaki karnawałowy początek będą miały lata dwudzieste XXI wieku? Tego jeszcze nie wie nikt. Jedno jest pewne! Będzie szałowo, stylowo, po prostu KOSMicznie!