Hej, Kolędowaliśmy, hej...

Hej, Kolędowaliśmy, hej...

W ostatni dzień stycznia 2021 roku, zwiastujący nam tradycyjne roczne rozstanie z kolędowym repertuarem, przedstawiamy Państwu uczniów Katedralnej, którzy w przedświątecznym czasie podjęli międzynarodowe wyzwanie konkursowe.
Dziękujemy Im za to, bo ten trud został dostrzeżony i nagrodzony podczas II edycji INTERNATIONAL REMOTE ONLINE COMPETITION OF YOUNG PIANISTS „LVIV KAWAI CHRISTMAST 2020”.

Oto Laureaci:
Zdobywcy I miejsca – w kategorii ZESPOŁY FORTEPIANOWE:
Gabrysia Nowakowska – z klasy fortepianu p. Henryki Żmijowskiej – wraz z bratem Antonim – z klasy fortepianu p. Julii Wolańskiej-Gajdy.

Zdobywczyni II miejsca – w kategorii MŁODY AKOMPANIATOR: Tereska Wiśniewska (autorka opracowania kolędy) – z klasy fortepianu p. Henryki Żmijowskiej – w towarzystwie brata Franka – z klasy trąbki p. Waldemara Wleklińskiego.
Gratulujemy Laureatom, Rodzicom i Nauczycielom!