Dzień Dziecka 2021

Dzień Dziecka 2021

Dzień Dziecka w Katedralnej pachniał popcornem. Samorząd Uczniowski – wraz z opiekunem – p. Hubertem Pilarczykiem – zainicjowali czas z filmowym seansem w każdej z klas.

W przygotowanie kinowego przysmaku zaangażowani byli pracownicy KOSM, na czele z Panią Dyrektor. Uczniowie z kolei docierali do Szkoły z ulubionymi przekąskami, napojami i poduszkami, by zapewnić sobie komfort i wygodę podczas seansu.

Julian Ejsmond napisał: „Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej – mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie”.

Kochanym KOSMicznym Dzieciom życzymy wielu uśmiechniętych chwil!

 

 

fot. D. Nastawska