Artystyczne rozpoczęcie roku szkolnego

Artystyczne rozpoczęcie roku szkolnego

„Trzeba pielęgnować swoje wzniosłe marzenia, żeby starczyło na całe życie” – te słowa dr Wandy Błeńskiej będą nam towarzyszyły w roku szkolnym 2019/2020. W piątek 20 września br. uroczyście zainaugurowaliśmy nowy czas.

Panie Karolina Stelmaszyk i Isadora Miedziewska-Wiszowaty, przygotowały wraz z naszymi wspaniałymi Uczniami i Nauczycielami, program artystyczny z tej okazji. Wspólnie z Mozartem szukaliśmy natchnienia. Kompozytorowi udało się je odnaleźć, czy my już spotkaliśmy swoje?

Czy nowy rok okaże się dla nas łaskawy, różnorodny, cierpliwy, piękny? Czy będziemy potrafili wyznaczać sobie nowe wyzwania i podążać za swoimi marzeniami?

Czas pokaże…, a tymczasem ruszajmy do pracy, do marzeń, do wiedzy, do ludzi…

 

POWODZENIA!