Osiągnięcia z przedmiotów muzycznych

Rok szkolny 2020/2021

 
 
MAŁGORZATA KNOLL
klasa fletu Lidii Abucewicz
II miejsce
XXIII Wielkopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych
(Poznań, grudzień 2020)
 
***
 
MAŁGORZATA PUK
klasa fletu Lidii Abucewicz
Wyróżnienie
XXIII Wielkopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych
(Poznań, grudzień 2020)
 
***

Rok szkolny 2019/2020

Małgorzata Knoll
klasa fletu Lidii Abucewicz
II miejsce
V North International Music Competition
(Sztokholm, czerwiec 2020)

 

***

EWA SOBCZAK
Klasa fortepianu Pauli Grudzińskiej-Soprano

1 miejsce 
grupa II
INTERNATIONAL REMOTE ONLINE COMPETITION YOUNG PIANIST

LVIV KAWAI QUARANTINE 2020”

(kwiecień 2020)

***

AGNIESZKA SWĘDROWSKA
Klasa fortepianu Pauli Grudzińskiej-Soprano
3 miejsce  grupa II
INTERNATIONAL REMOTE ONLINE COMPETITION YOUNG PIANIST
LVIV KAWAI QUARANTINE 2020
(kwiecień 2020) 

***

ŁUCJA DOMAGAŁA
Klasa fortepianu Pauli Grudzińskiej-Soprano

3 miejsce 
grupa IV
INTERNATIONAL REMOTE ONLINE COMPETITION YOUNG PIANIST

LVIV KAWAI QUARANTINE 2020”

(kwiecień 2020)

***

OLIWIA SMUSZKIEWICZ
Klasa fortepianu Pauli Grudzińskiej-Soprano
3 miejsce  grupa V
INTERNATIONAL REMOTE ONLINE COMPETITION YOUNG PIANIST

LVIV KAWAI QUARANTINE 2020”(kwiecień 2020)
 


***

 

Gabriela Nowakowska ( klasa I)

klasa fortepianu Henryki Żmijowskiej

III miejsce ( grupa I)

INTERNATIONAL REMOTE ONLINE COMPETITION YOUNG PIANISTS

„LVIV KAWAI QUARANTINE 2020”

Lwów, kwiecień 2020

 

***

 

Antoni Nowakowski ( klasa V)

klasa fortepianu Henryki Żmijowskiej/ Julii Wolańskiej- Gajda

I miejsce ( grupa II)

INTERNATIONAL REMOTE ONLINE COMPETITION YOUNG PIANISTS

„LVIV KAWAI QUARANTINE 2020”

Lwów, kwiecień 2020


***

 

Teresa Wiśniewska ( klasa V)

klasafortepianu Henryki Żmijowskiej

II miejsce ( grupa III)

INTERNATIONAL REMOTE ONLINE COMPETITION YOUNG
PIANISTS

„LVIV KAWAI QUARANTINE 2020”

Lwów, kwiecień 2020


***

 

Hanna Balewska
( klasa VI)

klasa fortepianu Henryki Żmijowskiej

III miejsce ( grupa III)

INTERNATIONAL REMOTE ONLINE COMPETITION YOUNG PIANISTS

„LVIV KAWAI QUARANTINE 2020”

Lwów, kwiecień 2020


***

 

MichalinaUrbańczyk

klasa fortepianu Henryki Żmijowskiej

II miejsce ( grupa IV)

INTERNATIONAL REMOTE ONLINE COMPETITION YOUNG
PIANISTS

„LVIVKAWAI QUARANTINE 2020”

Lwów,. kwiecień 2020

 

***

Weronika Szcześniak (klasa VII) 
Klasa fortepianu Joanny Królikowskiej

II miejsce (gr.IV)
LVIV KAWAI QUARANTINE 2020

(kwiecień 2020)

***

 Lena Mackiewicz (klasa VII)
Klasa fortepianu Joanny Królikowskiej

III miejsce (gr.IV)

LVIV KAWAI QUARANTINE 2020
(kwiecień 2020)

***
Małgorzata Knoll (klasa IV)

klasa fletu Lidii Abucewicz
I miejsce
II Pałacowe Spotkania Najmłodszych Dęciaków
Jankowice, 30 listopada 2019

***

Franciszek Kieliszewski (klasa VI)

klasa gitary Ireneusza Cwojdzińskiego
Wyróżnienie (gr. III)
XXV Słupeckie Spotkania Muzyczne
Słupca, 28-29 listopada 2019

***

Ernest Sidorowicz (klasa IV)

klasa gitary Leszka Dworniczaka
Wyróżnienie
Jubileuszowe XXV Słupeckie Spotkania Muzyczne
Słupca, 28-29 listopada 2019

***

Barbara Nowicka (klasa II)

klasa gitary Leszka Dworniczaka
Wyróżnienie
Jubileuszowe XXV Słupeckie Spotkania Muzyczne
Słupca, 28-29 listopada 2019

***

Barbara Nawrocka (klasa VII)
przygotowanie: Marcina Zieliński
II miejsce
Wielkopolski Konkurs o Życiu i Twórczości Grażyny Bacewicz
Konin, 28 października 2019 r.

***

CHÓR KOSY
dyrygent Karolina-Piotrowska-Sobczak
Grand Prix
XXXI Międzynarodowy Festiwal Muzyki Religijnej im. ks. Stanisława Ormińskiego w
Rumi
Rumia, 24-26 października 2019 r.

 

Rok szkolny 2018/2019

MAŁGORZATA  KNOLL

klasa fletu Lidii Abucewicz

I miejsce

XXII Wielkopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych

(Poznań, 1 grudnia 2018)

 

***

 

ANIELA SZUKOWSKA

klasa fletu Lidii Abucewicz

II miejsce

The North International Music Competition 2018

(Sztokholm, 20 grudnia 2018)

 

***

 

MAŁGORZATA  KNOLL

klasa fletu Lidii Abucewicz

Wyróżnienie I st.

XVIII Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy

(Sochaczew, 17 kwietnia 2019)

 

***

 

JADWIGA ŻURAWSKA

klasa fletu Lidii Abucewicz

III miejsce

IV Kujawsko-Pomorski Konkurs Fletowy

(Solec Kujawski, 18 maja 2019)

 

***

 

LIDIA ABUCEWICZ

dyplom za wyróżniające przygotowanie ucznia

w IV Kujawsko-Pomorskim Konkursie Fletowym

(Solec Kujawski, 18 maja 2019)

 

***

Franciszek Kieliszewski (klasa V)

klasa gitary Ireneusza Cwojdzińskiego
Laureat (gr. II)
XXIV Słupeckie Spotkania Muzyczne
Słupca, 22-23 listopada 2018

***

Emilia Czeszewska-Akre  (klasa II)

klasa gitary Ireneusza Cwojdzińskiego
Wyróżnienie
XXIV Słupeckie Spotkania Muzyczne
Słupca, 22-23 listopada 2018

***

Emilia Czeszewska-Akre  (klasa II)

klasa gitary Ireneusza Cwojdzińskiego
Mały Mistrz
IV Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny
Słupca, 22-23 listopada 2018

***

Antoni Nowakowski
Klasa fortepianu Julii Wolańskiej- Gajdy
Wyróżnienie
X Festiwal Polskiej Muzyki Współczesnej dla Pianistów
Imienia Janiny Garści
Lubliniec, 10.04.2019 r.

***

  Antoni Nowakowski
Klasa fortepianu Julii Wolańskiej- Gajdy
I Miejsce
XIII Ogólnopolski „Łowiecki” Konkurs Miniatur Fortepianowych
Wrocław, 24-25 maja 2019

***

Teresa Wiśniewska

klasa fortepianu Henryki Żmijowskiej

Wyróżnienie

IV Konkurs Pianistyczny ” Kolorowe Nutki „

Kraków, 13-14.03.2019 r.

 

***

 

Michalina Urbańczyk

klasa fortepianu Henryki Żmijowskiej

III miejsce

Filadelfia Festiwal The Musical City of Europe

XI Concorso Musicale Citta di Filadelfia

Włochy Filadelfia, 09.05.2019 r.

 

***

 

Olga Urbańczyk

klasa fortepianu Henryki Żmijowskiej

III miejsce

Filadelfia Festiwal The Musical City of Europe

XI Concorso Musicale Citta di Filadelfia

Włochy Filadelfia, 09.05.2019 r.

 

***

Teresa Wiśniewska

klasa fortepianu Henryki Żmijowskiej

II miejsce

Filadelfia Festiwal The Musical City of Europe

XI Concorso Musicale Citta di Filadelfia
Włochy Filadelfia, 09.05.2019 r.

 

***

 Anna Bobek kl. III

klasa skrzypiec Natalii Jerzak
akompaniator: Agnieszka Unolt 
wyróżnienie 

I Ogólnopolski Jasnogórski Konkurs Skrzypcowy
Częstochowa, 5-6 kwietnia 2019

***


Antoni Renz kl. II
klasa skrzypiec Urszuli Pietz
akompaniator: Agnieszka Unolt
wyróżnienie 
I Ogólnopolski Jasnogórski Konkurs Skrzypcowy
Częstochowa, 5-6 kwietnia 2019

***


Aniela Tomczak kl. V
klasa skrzypiec Natalii Jerzak
akompaniator: Agnieszka Unolt 
wyróżnienie 
I Ogólnopolski Jasnogórski Konkurs Skrzypcowy
Częstochowa, 5-6 kwietnia 2019

***

Anna Bobek kl. III
klasa skrzypiec Natalii Jerzak
akompaniator: Magdalena Gniewowska 
wyróżnienie 
XVIII Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy Janko Muzykant
Sochaczew, 17-18 maja 2019

***


Antoni Renz kl. II
klasa skrzypiec Urszuli Pietz
akompaniator: Agnieszka Unolt 
II miejsce 

III Ogólnopolskie Igrzyska Skrzypcowe
Zbąszyń, 7-9 czerwca 2019

*** 


Gabriela Andrzejewska kl. II
klasa skrzypiec Urszuli Pietz
akompaniator: Agnieszka Unolt 
III miejsce 

III Ogólnopolskie Igrzyska Skrzypcowe
Zbąszyń, 7-9 czerwca 2019

***

Franciszek Kowalski kl. II
klasa skrzypiec Natalii Jerzak
akompaniator: Agnieszka Unolt 
III miejsce 
III Ogólnopolskie Igrzyska Skrzypcowe
Zbąszyń, 7-9 czerwca 2019

  

 

Rok szkolny 2017/2018

JADWIGA ŻURAWSKA

klasa fletu Lidii Abucewicz

Wyróżnienie

I Poznańskie Spotkania Młodych Dęciaków

(Poznań, 25 listopada 2017)

 

***

 

MAŁGORZATA  KNOLL

klasa fletu Lidii Abucewicz

I miejsce

I Poznańskie Spotkania Młodych Dęciaków

(Poznań, 25 listopada 2017)

 

***

 

 

Franciszek Kieliszewski

klasa gitary Ireneusza Cwojdzińskiego
Polska Akademia Gitary
Koncert
Rydzyna, 10.09.2017

***

Teresa Wiśniewska

klasa fortepianu Henryki Żmijowskiej

II miejsce
I Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny

 

 

 

Rok szkolny 2016/2017

ANIELA SZUKOWSKA

klasa fletu Lidii Abucewicz

II miejsce

XXI Wielkopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych

(Poznań, 26 listopada 2016)

 

***

 

ANIELA SZUKOWSKA

klasa fletu Lidii Abucewicz

III miejsce

XV Międzynarodowy Konkurs Interpretacji „Pro Bohemia”

(Ostrava, 7-9 kwietnia 2017)

 

***

 

 

Matylda Maciejewska

klasa gitary Ireneusza Cwojdzińskiego
Wyróżnienie (gr. III)
XXIII Słupeckie Spotkania Muzyczne

***

Franciszek Kieliszewski

klasa gitary Ireneusza Cwojdzińskiego
Wyróżnienie
Spotkania Młodych Gitarzystów – Polska Akademia Gitary

***

Amadeusz Maksymiuk
klasa fortepianu Henryki Żmijowskiej
I miejsce
IV Miedzynarodowy Konkurs Pianistyczny dla dzieci i młodzieży im. Beli Bartoka
Warszawa, 25-26.03.2017 r.

***

Teresa Wiśniewska
klasa fortepianu Henryki Żmijowskiej
wyróżnienie I stopnia
I Ogólnopolski Konkurs ” Młodzi Wirtuozi Fortepianu”
Poznań, 22-23.04.2017

*** 

Teresa Wiśniewska
klasa fortepianu Henryki Żmijowskiej
III miejsce
X Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny
Kościan, 25-26.04.2017

 

Rok szkolny 2015/2016

BARBARA MICHALIK

klasa fletu Lidii Abucewicz

Wyróżnienie

III Ogólnopolski Konkurs Fletowy „Syrinx”

(Kędzierzyn-Koźle, 23-24 listopada 2015)

 

***

 

OLIWIA  SMUSZKIEWICZ

klasa fletu Lidii Abucewicz

Wyróżnienie

XX Wielkopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych

(Poznań, 5 grudnia 2015)

 

 

***

 
ANIELA SZUKOWSKA
klasa fletu Lidii Abucewicz
III miejsce
XX Wielkopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych
(Poznań, 5 grudnia 2015)

 *** 

BARBARA MICHALIK

klasa fletu Lidii Abucewicz

I miejsce

XX Wielkopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych

(Poznań, 5 grudnia 2015)

 

***

 

BARBARA MICHALIK

klasa fletu Lidii Abucewicz

III miejsce

14 Wielkopolski Turniej Muzyczny pod patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego

(Koło, 12 lutego 2016)

 

***
 

BARBARA MICHALIK

klasa fletu Lidii Abucewicz

II miejsce

XXIV Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych

(Poznań, 5 marca 2016)

 

***
 

ANIELA SZUKOWSKA
klasa fletu Lidii Abucewicz
Wyróżnienie
VIII Ogólnopolski Konkurs Szkół Muzycznych I stopnia
(Chełmno, 22-23 kwietnia 2016)

 ***

BARBARA MICHALIK
klasa fletu Lidii Abucewicz
I miejsce
VIII Ogólnopolski Konkurs Szkół Muzycznych I stopnia
(Chełmno, 22-23 kwietnia 2016)

***

 

BARBARA MICHALIK

klasa fletu Lidii Abucewicz

Wyróżnienie II st. 

VI Polsko-Czeskie Konfrontacje Najmłodszych Flecistów

(Głuchołazy, 28-29 kwietnia 2016)

 

***

 

 

Franciszek Kieliszewski

klasa gitary Ireneusza Cwojdzińskiego
Tytuł Super Mistrza
I Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny
„I pierwszak może być mistrzem”

***

Amadeusz Maksymiuk
klasa fortepianu Henryki Żmijowskiej
III miejsce oraz nagroda specjalna za wykonanie formy tanecznej
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny ” Roztańczony Fortepian”
Inowrocław, 22-23.04.2016

 

Rok szkolny 2014/2015

LIDIA ABUCEWICZ

dyplom Centrum Edukacji Artystycznej 

za wyróżniające przygotowanie

uczennic z KOSM

w Makroregionalnych Przesłuchaniach CEA

(Sieradz, 1-2 grudnia 2014)

 

***

 

BARBARA MICHALIK

klasa fletu Lidii Abucewicz

Wyróżnienie

13 Wielkopolski Turniej Muzyczny pod patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego

(Koło, 30 stycznia 2015)

 

***

 

BARBARA MICHALIK

klasa fletu Lidii Abucewicz

III miejsce

I Ogólnopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych 

Szkół Muzycznych I stopnia „Wadowice 2015”

(Wadowice, kwiecień 2015)

 

***

 

ANIELA SZUKOWSKA

klasa fletu Lidii Abucewicz

III miejsce

IV Makroregionalny Konkurs Fletowy

(Gdańsk, 15 maja 2015)

 

***

 

BARBARA MICHALIK

klasa fletu Lidii Abucewicz

II miejsce

IV Makroregionalny Konkurs Fletowy

(Gdańsk, 15 maja 2015)

***

 

Michalina Urbańczyk
klasa fortepianu Henryki Żmijowskiej Laureat IV Festiwal Pianistyczny im. Sióstr Frankiewicz Białystok, 20-22.05.2015

***

Michalina Urbańczyk
klasa fortepianu Henryki Żmijowskiej Wyróżnienie XIV Żyrardowski Konkurs Młodych Pianistów
Żyrardów, 29-30.05.2015

Rok szkolny 2013/2014

MARIKA KOSTECKA

klasa fletu Lidii Abucewicz

II miejsce

XIX Wielkopolski Międzyszkolny Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych

(Poznań, 7 grudnia 2013)

 

***

 

 

 

BARBARA MICHALIK

klasa fletu Lidii Abucewicz

I miejsce

XIX Wielkopolski Międzyszkolny Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych

(Poznań, 7 grudnia 2013)

 

***

 

ANIELA SZUKOWSKA

klasa fletu Lidii Abucewicz

Wyróżnienie

XIX Wielkopolski Międzyszkolny Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych

(Poznań, 7 grudnia 2013)

 

***

 

BARBARA MICHALIK

klasa fletu Lidii Abucewicz

Wyróżnienie

12 Wielkopolski Turniej Muzyczny pod patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego

(Koło, 24 stycznia 2014)

 

***

 

BARBARA MICHALIK

klasa fletu Lidii Abucewicz

I miejsce

XXII Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych

(Poznań, 8 marca 2014)

 

***

 

MARIKA KOSTECKA

klasa fletu Lidii Abucewicz

III miejsce

XXII Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych

(Poznań, 8 marca 2014)

 

***

 

BARBARA MICHALIK

klasa fletu Lidii Abucewicz

Wyróżnienie I stopnia

XIII Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy

(Sochaczew, 30 kwietnia 2014)

 

***

Rok szkolny 2012/2013

MARIKA KOSTECKA

klasa fletu Lidii Abucewicz

Wyróżnienie 

XVIII Wielkopolski Międzyszkolny Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych

(Poznań, 1 grudnia 2012)

 

***

 

BARBARA MICHALIK

klasa fletu Lidii Abucewicz

Wyróżnienie

XVIII Wielkopolski Międzyszkolny Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych

(Poznań, 1 grudnia 2012)

 

***

 

LIDIA ABUCEWICZ

dyplom Centrum Edukacji Artystycznej 

za wyróżniające przygotowanie

Zofii Jarząbek 

w Makroregionalnych Przesłuchaniach CEA

(Ostrów Wlkp., 10-12 grudnia 2012)

 

***

 

MARIKA KOSTECKA

klasa fletu Lidii Abucewicz

Wyróżnienie

XXII Konfrontacje Instrumentów Dętych Oława 2013

(Oława, 19-20 marca 2013)

***

Rok szkolny 2011/2012

Julia Scheller i Marika Kostecka
Klasy fortepianu Henryki Żmijowskiej i Pauli Grudzińskiej
Wyróżnienie dla duetu fortepianowego
Regionalny Konkurs Muzyki Kameralnej z Fortepianem
Leszno, 16.03.2012