Warsztaty pianistyczne.

W dniu 19 listopada w naszej szkole odbyły się warsztaty pianistyczne. Warsztaty prowadził pan prof. Andrzej Tatarski wybitny pianista i pedagog Akademii Muzycznej w Poznaniu.
W trakcie lekcji prowadzonych przez pana profesora uczniowie doskonalili swoje umiejętności gry.

Rajd rowerowy 2018

Hej, przygodo!
W ostatnią  niedzielę maja wyruszyliśmy  już na trzeci rajd rowerowy "Katedralnych". Pogoda super, humory super, trasa super. Jedzonko na pikniku 3 x super. Jechały 84 rowery. Kto nie mógł na rowerze dojechał na piknik. Rajd rowerowy to kolejna nasza szkolna tradycja. Hip, hip hura ! dla pomysłodawcy Łukasza - taty Jakuba.

P.s. wielkie dzięki dla pana Wojtka.

Konkurs pianistyczny

Kolejny sukces naszej uczennicy. W XIX Gorzowskim Konkursie Pianistycznym Teresa Wiśniewska z III klasy KOSM zajęła III miejsce.
W tym samym konkursie Ewa Sobczak z kl.II otrzymała wyróżnienie.

I miejsce w konkursie pianistycznym

Z radością informujemy o sukcesie Łucji Domagały z klasy V, która otrzymała I miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym w Krakowie.

II miejsce harfistki

Z radością informujemy o sukcesie harfistki z Gimnazjum Katedralnego - Marianny Ferchmin, która zdobyła 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej na II Ogólnopolskim Konkursie Muzyki Polskiej w Jarosławiu (26-27.04.2018). W konkursie brała udział także Cecylia Szczech.