Szkolna Olimpiada Sportowa na wesoło!

Dnia 15 września zostały zorganizowane w naszej szkole pierwsze Igrzyska Katedralnej. Uczniowie mieli do pokonania pięć konkurencji:
-skok w dal z ciężarkami
-rzut makaronem
-tor przeszkód
-rzut kapeluszem
-bieg z gazetą.
Oprócz tych konkurencji do dyspozycji klas były dwa boiska do piłki plażowej, na których odbywały się gry i zabawy i rzucanka siatkarska oraz plac zabaw i siłownia. Sędziami zawodów byli uczniowie klasy 3 gimnazjum, którzy doskonale poradzili sobie z tym wyzwaniem. Oprócz sędziowania potrafili zachęcić swoich kolegów i koleżanki do wspólnej zabawy.
Impreza trwała ok. 2 godzin, dostarczając w tym czasie wiele pozytywnych emocji, uśmiech oraz satysfakcję z osiągniętych wyników sportowych.