Dzień czytania.

Pierwszą wspólną szkolną imprezą były obchody Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania. Wprawdzie przypadają one na 29 września, ale u nas w szkole odbyły się dwa tygodnie wcześniej, 8.wrzesnia.
Klasy IV-VI wybrały te książki, którymi chciałyby zainteresować kolegów i koleżanki. Prezentowane były szczególnie ciekawe rozdziały. Czytali oczywiście uczniowie.
Gimnazjaliści odwiedzili klasy I-III, w których czytali książki ze swojego dzieciństwa. Po spotkaniu z najmłodszymi kolegami mogli sobie przypomnieć , jakie mieli kilka lat temu czytelnicze pasje.
Sztuka głośnego czytania jest potrzebna i dobrze, że zaistniała poza murami szkolnej biblioteki.

Zdjęcia.